Bohoslužby v neděli 11. 11. 2018:

Jevíčko v 8:00,

Vanovice v 9:30,

Horní Smržov v 14:00.

Vanovický zvon – Červenec 2018

Aktuální Vanovický zvon obsahující duchovní čtení, pozvání na sborový den a bohoslužby, pozdravení bratra faráře Jiřího Bureše a představení sestry farářky Anny Peltanové si můžete zobrazit, případně stáhnout v sekci Ke stažení.

Vanovický zvon – Říjen 2018

Aktuální Vanovický zvon obsahuje zamyšlení nad výročím 100 let naší církve, pozvánky na bohoslužby a na další události a aktuální informace ze sboru a církve. Zobrazit nebo stáhnout si jej můžete v sekci Ke stažení.

Orientace na webu : ÚvodPeriodika