ohlášky z neděle 10. 11.

Dnes jsme se sešli k bohoslužbám v 8 hodin v Letovicích, v 9.30 ve Vanovicích. Ve 14 hodin se sejdeme v Horním Smržově.

Ve středu od 10 hodin se budou konat bohoslužby v DPS Letovice.

Ve středu proběhne také náboženství a Biblická hodina pro dospělé tak, jak jsme zvyklí.

Ve čtvrtek se sejdeme k pobožnostem v Diakonii a v Paprsku.

Vzadu v kostele si můžete prohlédnout a zakoupit periodika na příští rok. Evangelický kalendář (120Kč), Na každý den (110 Kč), Denní čtení (85 Kč), Zastav se na chvíli (27 Kč).

Můžete si také prohlédnout případně objednat knihu Blažkovský deník.

Sbor Církve bratrské V Letovicích, nás zve na besední večer u příležitosti 30 let svobody, 16. 11 v 17:00 v modlitebně CB Letovice. Hostem tohoto večera bude kazatel Církve bratrské Pavel Javornický.

V neděli 24. 11 od 15 hodin proběhnou v Moravské Chrastové ekumenické bohoslužby Na památku obětí dopravních nehod.

V sobotu 30. 11. proběhne v Brně 2 seniorátní konference určená pro presbytery. Prosím starší našeho sboru, aby o své účasti uvažovali, případně se doptali na další informace.

Příští neděli se sejdeme v 8 hodin v Jevíčku a v 9:30 ve Vanovicích.