Letní sbírka na stavební opravy

Ve farním sboru ČCE ve Vanovicích nás ještě letos čeká několik důležitých oprav. Do kostela zatéká hřebenem střechy. Při poslední opravě střechy (rok 2000) byla krytina kladena původním způsobem, a to bez použití oplechování. Tento způsob je dnes zvláště v exponované oblasti hřebene kvůli změnám povětrnostních podmínek nevyhovující. Proto se chystáme přistoupit k opravě za použití úprav vyhovujících současným požadavkům. Zároveň budou na východní straně střechy pro usnadnění údržby doplněny technické vstupy. Dále bychom rádi na faře vyměnili termostatické hlavice radiátorů, které v budoucnu pomohou ušetřit finance.

BUDEME VELMI VDĚČNÍ, POKUD SE ROZHODNETE NA OPRAVY FINANČNĚ PŘISPĚT NA ÚČET: 43-2211250287/0100