Vítejte na webových stránkách vanovického sboru 

_________________________________

 

Dávejte si dobrý pozor na to, jak žijete, abyste si nepočínali jako nemoudří, ale jako moudří;

 

nepromarněte tento čas, neboť nastaly dny zlé.

 

Proto nebuďte nerozumní, ale hleďte pochopit, co je vůle Páně.

 

A neopíjejte se vínem, což je prostopášnost,

 

ale plni Ducha zpívejte společně žalmy, chvalozpěvy a duchovní písně. Zpívejte Pánu, chvalte ho z celého srdce

 

a vždycky za všecko vzdávejte díky Bohu a Otci ve jménu našeho Pána Ježíše Krista.

 

 

Ef 5,15-20

 

_________________________________

 

Dopis od Judith

Milí přátelé,

jak se tam u vás máte? U mě je vše v pořádku. Jaké je u vás počasí? Zde v Ugandě, obzvlášť v našich okresech Nebbi a Zombo poslední dny trošku zapršelo, takže naši farmáři mají napilno. Sázejí maniok, brambory, yamy. Také sklízejí některé plodiny, jako například čirok, buráky a další. Ty potom prodávají nebo vyměňují za jiné potraviny, aby si přilepšili.

Jsem také ráda, že vám mohu sdělit, že už jsem absolvovala závěrečnou zkoušku UNEB (Uganda National Examination Board), Výsledky ještě nejsou, ale jsem si jistá, že to dopadne dobře, protože jsem strávila hodně času přípravou a v testech bylo přesně to, co jsem se naučila.

Vzhledem k tomu, že tohle je dopis k Vánocům, chtěla bych se zeptat, jestli se na ně taky chystáte jako my tady. U nás jsou přípravy v plném proudu a věřím, že i vy je určitě oslavíte hezky. Přeju vám Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2019. Vyřiďte moje pozdravy a poděkování za vaši podporu všem svým rodinám i přátelům. Ať vás Pán Bůh za to vrchovatě obdaruje.

Závěrem bych vám všem chtěla popřát krásné prožití vánočních svátků.

S vděčností,
Judith                                                                                                                                                                                             prosinec 2018