Ke stažení (50)

Soubory stáhnete kliknutím na název souboru. Kliknutím na ikonu vedle souboru zobrazíte podrobnosti o souboru.

Vanovický zvon - Září 2019

Vanovický zvon - Velikonoce 2019 - leták JJ

• Vanovický zvon - Velikonoce 2019

Čtvrtletník ČCE Vanvice - obsahuje duchovní zamyšlení, pozvánky na vánoční bohoslužby a další setkání a akce a ohlédnutí se za podzimními událostmi.

• Vanovický zvon - Vánoce 2018

• Vanovický zvon - Říjen 2018

Čtvrtletník ČCE Vanvice - obsahuje zamyšlení nad výročím 100 let naší církve, pozvánky na bohoslužby a další události a aktuální informace ze sboru a církve.

• Vanovický zvon - Červenec 2018

Čtvrtletník ČCE Vanvice - obsahuje duchovní čtení, pozvánky na sborové akce a bohoslužby, pozdravení a představení farářů.

• Vanovický zvon - Květen 2018

Čtvrtletník ČCE Vanvice - obsahuje pozvánky na sborové a celocírkevní akce, přehled bohoslužeb v květnu 2018, aktuální informace ze sboru a další.

• Vanovický zvon - Velikonoce 2018

Čtvrtletník ČCE Vanvice - obsahuje duchovní čtení, pozvánky na velikonoční bohoslužby a další události a aktuální informace ze sboru a církve.

• Vanovický zvon - Vánoce 2017

Čtvrtletník ČCE Vanvice - obsahuje duchovní čtení, pozvánky a aktuální informace ze sboru, ohlédnutí za uplynulými událostmi a další.